Lektor Tomáš Kubín a jeho smečka psů byli moc fajn. Objednali jsme si program pro děti ze školní družiny a úplně maximálně splnil naše představy. Děti byly nadšené, že si mohly všechny pejsky hladit, být jim nablízku. Tomáš poutavě povídal o soužití člověka a psa, o mushingu, o svých aktivitách a plánech. Všechny děti byly moc spokojené a tento program můžeme jen doporučit!
ZŠ a MŠ Křenovice
